Image
Büyükçekmece Korsan Taksi

Büyükçekmece Korsan Taksi

İstanbul trafiğindeki en büyük sorunlardan birisi, taksi bulamama sorunudur. Artan nüfus ve taksilerin yeterli olmaması, bu sorunun daha da büyümesine yol açmaktadır. Bunun yanı sıra kullanıcılar buldukları taksilerde de çeşitli sorunlarla karşılaşabilmektedir. Doğru fiyatlandırma olmaması, kısa mesafe gidilememe gibi ve daha birçoğu bu sorunlara örnek olarak gösterilebilir.

Büyükçekmece Korsan Taksi İstanbul 7/24 VIP Hizmet Uygun Fiyat ile güvenilir bir yolculuk yapmanın keyfini çıkarın. Arayın adresinize gelsin.

İstanbul Korsan Taksi VIP

Büyükçekmece korsan taksi hizmetiyle, bu gibi durumları önlemek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak temel prensiplerimizdir. İstanbul’un çeşitli bölgelerine hizmet vermekte olan firmamız, Büyükçekmece semtinde de yolcularının ihtiyaçlarını karşılamaya hazırdır. Korsan Taksi VIP Ulus, Bahçelievler, Kumburgaz gibi farklı Büyükçekmece mahallelerine hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Büyükçekmece Korsan Taksi Hizmet Alanları

Profesyonel sürücü ekibimiz sayesinde yolcularımızın güvenliklerini ve konforunu en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca çoğu rakip firmamızda bulunmayan bir özellik olan 7/24 ulaşılabilirlik, bizi ulaşım hizmetlerinde birkaç adım öne taşıyor. Taksilerimizi kullanmak isteyen yolcular bizimƒƒle iletişime geçtikleri takdirde adreslerine en yakın aracımızı yönlendiriyoruz. Bu sayede yolcularımız istedikleri zaman istedikleri yerden ulaşımlarını rahatlıkla sağlayabiliyorlar. Ayrıca bölgeye göre sabitlenmiş fiyat garantimiz ile de müşterilerimizin kafasında fiyat ile ilgili bir soru bırakmıyoruz. Otogar ve havalimanına ulaşmak için de Büyükçekmece korsan taksi hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz Büyükçekmece mahalleleri şunlardır:

 • 19 Mayıs Mahallesi
 • Ahmediye Mahallesi
 • Atatürk Mahallesi
 • Bahçelievler Mahallesi
 • Ulus Mahallesi
 • Kumburgaz Mahallesi

Yalnızca Büyükçekmece ilçesi içerisinde değil, İstanbul’un tüm ilçelerinde konforlu bir ulaşım ağı kurmayı başardık. Bu hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden de bizimle iletişime geçip gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Neden Büyükçekmece Korsan Taksi Hizmetini Tercih Etmeliyiz?

İstanbul’daki taksilerin kalitesi günden güne azalmaktadır. Hem şoförler hem de taksiler çeşitli sorunlar çıkarabilmektedir. Bu gibi durumlar yaşandığı için de yolcular alternatif seçeneklere yönelmek isterler. Korsan Taksi VIP olarak da biz burada sizlere en iyi hizmeti sunmak için bulunmaktayız. Korsan taksi kullanmanın belirli avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlar şu şekildedir:

 • Şoförle sağlıklı iletişim,
 • Şoförün profesyonelliği,
 • VIP taşıma,
 • Doğru fiyatlandırma.

Korsan Taksi VIP olarak biz müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir firmayız. Bu yüzden yolcularımızın güler yüzlü bir hizmet almalarını sağlıyoruz. Durağımızda bizimle çalışan şoförlerimizin tecrübeli olduklarından emin oluyoruz. Ayrıca şoförlerimizin profesyonelliğine ve sağlıklı iletişim kurabilmesine de özen gösteriyoruz. Şoförlerimizin haricinde araçlarımıza da aynı özeni göstermekteyiz. Piyasada bulunan en konforlu araçları kullandığımızdan emin oluyoruz. Bunun sayesinde yolcularımıza rahat ve keyifli bir yolculuk fırsatı sunuyoruz. Müşterilerimizin en iyi hizmeti aldığından emin olmak için bir diğer dikkat ettiğimiz konu fiyatlandırmalarımızın bölgeye sabit bir şekilde olmasıdır. Uzun mesafe ya da kısa mesafe olması fark etmeksizin fiyatlandırmalarımız km başına yapılmaktadır.

Büyükçekmece Şoförlü Araç Kiralama Yol Arkadaşım Korsan Taksi VIP
Büyükçekmece Korsan Taksi – Şoförlü Araç Kiralama – Yol Arkadaşım

7 Gün 24 Saat Büyükçekmece Korsan Taksi Hizmeti

Korsan taksi hizmetlerinde olmazsa olmaz özelliklerden birisi de taksilere 7/24 ulaşabilmektir. Bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde, günün her saati nerede olursanız olun sizlere en kaliteli taksi hizmetini sunmaktayız. Bulunduğunuz bölgeye en kısa sürede araçlarımızdan birisini gönderebiliriz. Tek yapmanız gereken bizleri telefon numaramızdan aramaktır. Daha sonra konforlu ve güvenli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca bizlere WhatsApp üzerinden de dilediğiniz zaman ulaşıp konumunuzu belirterek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ucuz Korsan Büyükçekmece Taksi

Herkes ulaşımlarını sağlarken daha ucuz olabilecek yolları tercih etmeye özen gösterirler. Günümüzde de taksi fiyatları çeşitli durumlarda değişikliğe uğramaktadır. Yol Arkadaşım Korsan Taksi VIP, yolcularını taşırken en makul fiyatları kullanır. Yolcularımızın gittikleri km başına ödeme yapmalarına özen göstermekteyiz. Bu mesafeler ister uzak ister yakın olsun yolcularımızın memnuniyeti için elimizden geleni yapmaktayız.

Yüksek Model Klimalı Araçlarla Büyükçekmece Taksi

Yolcuların bindikleri takside gözlerine ilk çarpan özelliklerden birisi, taksinin modeli ve klimalı olmasıdır. Korsan Taksi VIP olarak, bütün araçlarımızın piyasadaki son model araçlardan oluşmasına özen göstermekteyiz. Bu sayede de müşterilerimizin bizi tekrar tercih etmelerine olanak sağlamaktayız. Yolcularımızın yazın terlemeden, kışın da üşümeden yolculuk etmelerine önem vermekteyiz.

Nasıl Büyükçekmece Taksi Çağırabilirim?

İstanbul’un trafik probleminde nasıl taksi bulacağınızı kara kara düşünmenize gerek yok! Yol Arkadaşım Büyükçekmece korsan taksi hizmetlerinden faydalanmak için bizlere telefon numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizimle WhatsApp uygulaması üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaştıktan sonra biz de adresinize bölgedeki en yakın aracımızı göndermekteyiz.

Büyükçekmece Korsan Taksi Numarası

Korsan Taksi VIP olarak, İstanbul’un çeşitli bölgelerine hizmetler vermekteyiz. Sizler de bize ulaşarak farklı semtlerdeki hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Peki bizlere nasıl ulaşacaksınız? Firmamıza 7/24 bir şekilde telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Bu sayede hem bilgi edinebilir hem de adresiniz hakkındaki bilgileri bizimle paylaşabilirsiniz. Ek olarak WhatsApp üzerinden de bizimle iletişime geçerek almak istediğiniz hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz.

Büyükçekmece Korsan Taksi Fiyatları

Taksi fiyatları; taksicilere, gündüz ve gece olup olmamasına ve gidilen km’ye göre değişiklik göstermektedir. Bahsi geçen bu fiyatlandırma süreci oldukça yanlıştır. Fiyatlar normal şartlarda, mesafe ve trafiğe bağlı olarak değişiklik göstermelidir. Bu gibi durumları yaşamak istemeyen yolcular da korsan taksi seçmek için sebep bulmuş olmaktadırlar. Büyükçekmece korsan taksi hizmetinde her müşterimize eşit bir şekilde davranarak gittikleri km başına fiyatlandırma yapmaktayız.

Ücretlendirmeler gidilen mesafe başına yapıldığı için kesin bir fiyatlandırma bilgisi vermiyoruz. Bunun sebebi taksiyi çağırdığınız adres ve gideceğiniz adresin değişkenlik göstermesidir. Ancak bu ücretlendirmeler ile ilgili bilgileri bizlere telefon numaramızdan ulaşarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca 7/24 hizmet veren WhatsApp hattımızdan da fiyatlar ile ilgili bilgileri edinebilirsiniz.

Esenler-Büyükçekmece Taksi Ücreti

Esenler-Büyükçekmece güzergahını kullanan yolcularımız genellikle otogara gitmek ya da otogardan dönmek amacı ile bizi tercih etmektedirler. Büyükçekmece-Esenler arasında yaklaşık 15 km’lik bir mesafe vardır. Bu mesafe de ortalama 25-30 dakika arasında kat edilmektedir. Ancak bu verdiğimiz veriler ortalama verilerdir. Hava koşulları ya da trafiğin durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Büyükçekmece korsan taksi hizmetimiz kapsamında yolcularımızı gitmek istedikleri yere en güvenli ve konforlu şekilde götürmek bizim en temel görevimizdir. Büyükçekmece–Esenler arasında yolculuk yapmak isteyen kullanıcılarımız bize WhatsApp üzerinden ya da telefon numaramız aracılığı ile ulaşabilirler. Ayrıca kullanıcılarımız bize ulaştıklarında fiyatlandırmalar ile ilgili bilgi de edinebilirler.

Esenyurt-Büyükçekmece Taksi Ücreti

Esenyurt-Büyükçekmece arası yaklaşık 9 km civarındadır. Aradaki mesafe 20 dakika gibi bir sürede kat edilmektedir. Elbette bu süreler trafiğin durumuna ve hava koşullarına göre de değişiklik gösterebilir.

Esenyurt-Büyükçekmece arasında yolculuk yapmak isteyen kişiler bizden hizmet aldıklarında güler yüzlü ve konforlu bir hizmet alacaklarına emin olabilirler. Bu hizmetlerimizden faydalanmak ve fiyatlandırma ile ilgili bilgiler edinmek için bizlere telefon numaralarımızdan ve WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Eğer Esenyurt İlçesindeyseniz lütfen Esenyurt Korsan Taksi sayfasını ziyaret ediniz ve orada yer alan iletişim numarasını arayınız. Böylece sizlere daha hızlı ulaşım sağlanacaktır. Silivri İçin, Silivri Korsan Taksi ve Sarıyer için ise, Sarıyer Korsan Taksi sayfalarını ziyaret ediniz. Hangi ilçede bulunuyorsanız o sayfada yer alan iletişim numaralarını kullanmanız sizlere daha hızlı ve kaliteli bir hizmet sunulmasına olanacak sağlayacaktır.

İstanbul Havalimanı-Büyükçekmece Taksi Ücreti

İstanbul havalimanını kullanan yolcularımızın çoğunlukla bizi tercih etmesinin sebebi sunduğumuz kaliteli hizmet ve şoförlerimizin senelerdir süren deneyimidir. Havalimanı ve Büyükçekmece arasındaki mesafe yaklaşık 25 km’dir. Bu mesafe hava koşulları ve trafiğin durumu da el verdiği sürece ortalama 25-30 dakikalık bir süreye denk gelmektedir.

Havalimanına ulaşmak veya havalimanından gitmek istediğiniz yere ulaşmak için Büyükçekmece korsan taksi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Fiyatlandırma hakkında bilgi almak için de bizlerle hem telefon numaralarımızdan hem de WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Taksim-Büyükçekmece Taksi Ücreti

Taksim-Büyükçekmece arasındaki mesafe oldukça fazladır. Eğer kullanıcılarımız normal taksi kullanmaya kalkarlarsa ücret daha da artabilmektedir. Korsan Taksi VIP olarak, Büyükçekmece korsan taksi hizmetimizden yararlanan yolcular bu gibi sorunlarla karşılaşmazlar. Çünkü firmamızda bölgeye göre sabit fiyatlandırma sistemimiz bulunmaktadır. Taksim-Büyükçekmece arasındaki mesafe ortalama 45 km’dir. Bu mesafe de trafiğin olmaması durumunda ve hava koşulları el verdiği sürece yaklaşık 1 saatlik bir süreye denk gelmektedir.

Taksim-Büyükçekmece arasında yolculuk etmek isteyen kullanıcılarımız bize WhatsApp üzerinden ulaşabilirler. Ayrıca bizlerle telefon numaramız üzerinden de iletişime geçerek fiyatlandırmalar hakkında gerekli bilgileri edinebilirler.


Büyükçekmece Bölgenin Edirneye Açılan Transfer Güzergahı

196 KM yüzölçümüne sahip İstanbul ilinin Avrupa yakasının batısında yer alan Büyükçekmece ilçesi, içerisinde bulunan Tüyap Fuarı ve Yazlık alanları ile önemli bir yere sahiptir. Belediyemiz hakkında detaylı bilgilere ve gelişmelere belediye sitesi olan bcekmece.bel.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

One thought on “Büyükçekmece Korsan Taksi
 1. Sezgin B.

  Büyükçekmece bölgesinden Silivri ilçesine bir kaç defa gitme fırsatım oldu. Çok teşekkür ederim. Hızlı, konforlu ve güvenli bir seyahat imkanı sunduğunuz için çok teşekkür ederiz.

  18 Mayıs 2022 Reply
Bir cevap yazın

Your email address will not be published.