Image
Esenyurt Korsan Taksi

Esenyurt Korsan Taksi

Bir metropol olan İstanbul’da bir yerden başka bir yere ulaşım her daim yaşadığımız sorunlardan biri olmuştur. Özellikle de nüfusu 15 milyonu geçmiş İstanbul gibi bir şehirde bu sorun gözden kaçırılamayacak kadar önemlidir. İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Esenyurt aynı zamanda en kalabalık ilçelerinden biri. Ancak, buna rağmen şu an kayıtlı olan ticari taksi sayısı 500 bini geçmemektedir. Var olan taksi duraklarında da çoğu zaman taksi bulmak imkânsız durumda. Bunun yanında kısa mesafe talepleri de çoğu zaman geri çevriliyor taksiciler tarafından. Korsan taksi VIP bünyesindeki Esenyurt korsan taksi hizmeti ile bu sorunun çözümü için işimizin başındayız.

İstanbul Esenyurt Korsan Taksi VIP Hizmetler

İstanbul Esenyurt korsan taksi, bölgesinde konforlu ve güvenilir ulaşım hizmeti için çalışmaya devam etmektedir. Böylece korsan taksi hizmetini Esenyurt’ta da sizlerle buluşturuyoruz. Firma olarak müşterilerimize mesafe farkı olmaksızın kaliteli hizmetin garantisini veriyoruz.  Bünyemizde bulunan tüm araçlar mahalle ayırt etmeksizin hizmet için hazır durumdadırlar.

Korsan taksinin insanlar tarafından tercih edilmesine neden olan birçok durum bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Taksi duraklarında yeterince taksi bulunmaması
 • Taksi şoförlerinin kısa mesafe olması durumunda müşteriyi kabul etmemesi
 • Müşterinin gitmek istediği adresin güzergahında trafik olması nedeniyle taksi şoförünün geri çevirmesi
 • Müşterinin bölgede bulunan ticari taksilerin hal ve tavırlarından memnun olmayışı

Tüm bu nedenleri bir araya getirdiğimiz zaman korsan taksiyi tercih etmek kaçınılmaz olabiliyor.

Esenyurt korsan taksi müşterilerine 7/24 ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Esenyurt bölgesindeki tüm mahallelerden havalimanlarına ve otogara ulaşım hizmeti sağlanmaktadır. Bu ulaşım hizmeti ücreti de sabit tutularak müşteriye hizmet talebi sırasında bildirilmektedir. Korsan taksi hizmetimizden faydalanmak için, gün içinde istediğiniz saati iletişim kanallarımız üzerinden talep edebilirsiniz. Size en yakın araç istediğiniz saatte size yönlendirilecek şekilde planlama yapılacaktır.

Esenyurt Korsan Taksi Avantajları

Korsan Taksi VIP bünyesindeki Esenyurt korsan taksi hizmeti bölgede verdiği hizmetin kalitesiyle farkını ortaya koymaktadır. Firma olarak gerek edindiğimiz çalışma prensipleri gerek bünyemizdeki çalışanlarımızla rakiplerimizin hep bir adım önündeyiz. Esenyurt korsan taksiyi tercih ederek avantajlı ulaşım hizmetini deneyimleyebilirsiniz. Esenyurt korsan taksi kullanarak VIP taşımacılıktan edinebileceğiniz avantajlar arasında şunları sayabiliriz;

 • Daha konforlu ve kaliteli yolculuk,
 • Güvenilir taşımacılık,
 • Şoförlük alanında deneyimli ve eğitimli şoförler,
 • İletişim kabiliyeti yüksek ve saygılı çalışanlar,
 • 7/24 iletişim kurabileceğiniz çağrı destek hattı,
 • Gitmek istediğiniz adrese en kısa mesafeden gitme garantisi,
 • Düzenli bakım yapılan, sterilize edilmiş, temiz araçlar,
 • Gidilecek mesafeye göre belirlenmiş sabit fiyat garantisi,
 • Araç talebine hızlı hizmet garantisi

Saymış olduğumuz tüm bu avantajlardan taksi talebiniz için bizi aradığınız an faydalanmaya başlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz talebinizle ilgilenecek ve size en hızlı dönüşü sağlayacaklardır.

Sınırsız Şehir İçi Ulaşım Hizmeti

Korsan taksi şehir içi kullanımda oldukça talep gören bir hizmettir. Esenyurt korsan taksi hizmeti kapsamında müşterilerimizin taleplerine sorunsuz yetebilecek kapasitede araca sahibiz. Araç talep etmeniz halinde İstanbul içi her bölgeye ulaşım hizmeti sağlayabilmekteyiz. Şehir içi ulaşımda gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz az sayıdaki korsan taksi firmasından biriyiz. Bizi tercih eden müşterilerimizden gelen olumlu dönüşler kaliteli hizmetimizi kanıtlar niteliktedir.

Son Model Araçlarda Güvenilir Yoluculuk

Korsan taksi talebinde bulunacak kişilerin akıllarındaki sorulardan biri de nasıl bir araç geleceğidir. Firma olarak güvenli ulaşımın ilk adımında güvenli araçlarla çalışmaya özen göstermekteyiz. Korsan taksi filomuzu oluşturan tüm araçlar son modeldir. Filoya dahil olan tüm araçların periyodik bakımları düzenli olarak yapılmakta ve herhangi bir arıza durumunda anında müdahale edilmektedir.

Bunun haricinde tüm araçların dezenfeksiyonu belli aralıklarla profesyonel aletler kullanılarak yapılmaktadır. Özellikle son yıllardaki pandemi döneminde müşterilerimizin hijyen konusundaki endişelerinin farkındayız. Bu nedenle temizlik konusunda fazladan özen göstermekteyiz.


İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt VIP Korsan Taksi

Uygun Fiyatlı Esenyurt Korsan Taksi

Korsan Taksi VIP kapsamında Esenyurt korsan taksi hizmeti, bölgede rakip firmalara kıyasla en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Esenyurt’tan çıkışlı her bölge için firmamız tarafından belirlenmiş sabit fiyat listemiz bulunmaktadır. Esenyurt bölgesindeki Akçaburgaz, Bağlarçeşme, Osmangazi mahallelerinde ve daha birçok mahalleye araç hizmetimiz bulunmaktadır. Korsan Taksi VIP Esenyurt sayfamızdan bize ulaşarak gitmek istediğiniz adresi vermeniz yeterli. Ardından arkadaşlarımız size önceden belirlenmiş olan en uygun fiyatı bildireceklerdir.

Korsan taksi sadece kişisel kullanımlarda değil kurumsal kullanımlar için de oldukça ekonomik bir seçenektir. Esenyurt bölgesindeki kurumsal firmalar çalışanlarının geç saatlerdeki ulaşımlarında Esenyurt korsan taksiyi sıkça tercih etmektedir. Bunun yanında yöneticilerin kişisel ulaşımlarında da kullanmaları mümkündür. Korsan taksi hizmeti diğer birçok seçenekten çok daha uygun maliyetli olmaktadır.

Nasıl Esenyurt Korsan Taksi Çağırılır?

Esenyurt korsan taksi, müşterinin taksi talep etmesinden ulaşmak istediği yere varana kadar tüm çalışanlarıyla özenli bir çalışma yürütür. Korsan Taksi VIP’nin en önemli çalışma ilkelerinden biri müşteri memnuniyetidir. Bu kapsamda her aşamada sizlere karşı ilgili ve saygılı yaklaşım oldukça önem taşımaktadır. Çalışanlarımızın her biri size yardımcı olmak adına çalışmaktadır.

Esenyurt korsan taksi çağırmak için yapmanız gereken bize iletişim numaramızdan veya WhatsApp üzerinden ulaşmaktır. Bulunduğunuz ve gitmek istediğiniz adresi taksi talebiniz sırasında bildirmeniz gerekmektedir. Bulunduğunuz konumu WhatsApp üzerinden de gönderebilirsiniz. Müşteri hizmetleri size ödeyeceğiniz tutarı da talebiniz esnasında bildireceklerdir. Böylece ne kadar ücret ödeyeceğinize dair bir endişeniz olmayacaktır. Devamında size yakın konumda olan araç en kısa sürede yönlendirilecektir. Acil bir durumunuz olması halinde bildirmeniz yeterlidir. Ekstra özen gösterilecektir.

Esenyurt Korsan Taksi Numarası

Esenyurt ilçesinde bulunan tüm mahallelerden korsan taksi taleplerinizi bize bildirebilirsiniz. Esenyurt korsan taksi olarak VIP derecesinde konfora sahip, güvenilir hizmeti garantiliyoruz. Korsan taksi talebiniz için Korsan Taksi VIP web sayfasındaki iletişim numaraları ya da WhatsApp hattını kullanabilirsiniz. Her iki iletişim kanalında da taleplerinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Müşteri hizmetlerimiz, kaliteli ve profesyonel hizmet vermek adına iletişimi kuvvetli ve uzman kişiler tarafından yürütülmektedir. Profesyonellik kapsamında her müşteri ile aynı yüksek özenle ilgilenilmektedir.

Esenyurt Korsan Taksi Fiyat Listesi

Esenyurt korsan taksi fiyatlandırmaları gidilecek olan mesafeye göre belirlenmektedir. Fiyat tabloları öncesinde belirlenmiş durumda ve sabit tutulmaktadır. Firma olarak fiyat tablomuzu oluştururken günün şartları, sektördeki ortalama ve müşteri taleplerini göz önünde bulundurmaktayız. Bu kapsamda fiyat tablomuz incelendiğinde rakiplerimize göre en uygun fiyat aralığı bizde görülmektedir.

Korsan taksi talep etmek isteyen müşterilerimiz bize iletişim kanallarımız üzerinden ulaşarak fiyat bilgisini de edinebilirler.

Esenyurt Sabiha Gökçen Taksi Ücreti

İstanbul içinde havalimanlarında ulaşım sorun olabilmektedir. Havalimanına sizi bırakacak bir yakınınız yoksa kendi aracınızla gitmek ayrı bir külfettir. Bunun dışında yine eşyalarınızla toplu taşıma da oldukça zordur. Bu durumda tercih edebileceğiniz en uygun seçenek Esenyurt korsan taksi olacaktır. Filomuz dahilindeki son model araçlarla VIP hizmetin konforunu yaşayabilirsiniz. Hem de bu VIP hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Esenyurt,  Sabiha Gökçen Havalimanı arası taksi ücreti bilgisi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Esenyurt Esenler Otogar Taksi Ücreti

Esenler otogar yolu yoğun ve uzun süreli trafiği olan yollardan biridir. Otobüsünüze saatinde ulaşmanız da oldukça önemlidir. Böyle durumlarda Esenyurt korsan taksiye güvenebilirsiniz. Çünkü bünyemizde çalışan şoförlerin tümü en kısa sürede hangi yoldan gidilmesi konusunda oldukça deneyimlidir. Böylece otogar yolculuğunuz hem stressiz hem de güvenli geçecektir.

Esenyurt esenler otogar taksi ücreti bilgisi almak isteyen müşterilerimiz iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirler. Müşteri hizmetlerimiz size en uygun fiyat teklifini ileteceklerdir.

Esenyurt İstanbul Havalimanı Taksi Ücreti

İstanbul Havalimanı ulaşım açısından oldukça sorunlu durumdadır. Bu durumda Esenyurt korsan taksinin sizin için en doğru seçenek olduğu bir gerçektir. Korsan Taksi VIP’nin profesyonel ulaşım hizmetleri ile en uygun fiyatla İstanbul Havalimanına ulaşmanız mümkündür. Fiyat teklifi almak için tek yapmanız gereken iletişim kanalları üzerinden bize ulaşmaktır.

Esenyurt Bağcılar Taksi Ücreti

Esenyurt’tan İstanbul’un her bölgesine ulaşım Esenyurt korsan taksi ile artık çok daha kolay ve konforlu. Esenyurt Bağcılar arası hizmet almak isteyen müşterilere en kısa ve açık yollar kullanılarak hizmet sağlanmaktadır. Siz de bu konforlu ve güvenilir VIP hizmetten faydalanmak için hemen iletişim numaralarımızdan bize ulaşın. Esenyurt Bağcılar taksi ücreti bilgisini de iletişim numaralarımız üzerinden edinebilirsiniz.

Eğer Bağcılar ilçesinde yaşıyorsanız lütfen, Bağcılar Korsan Taksi sayfamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Esenyurt Zeytinburnu Taksi Ücreti

Esenyurt’un herhangi bir yerinden Zeytinburnu’na gitmek isteyenlerin merak ettikleri ortak bir konu vardır. O da taksi ücretinin ne kadar olduğudur. Esenyurt Zeytinburnu taksi ücretini öğrenmek için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Araç talep etmeniz halinde size en yakın mesafedeki ekip yönlendirilecektir. Acil durumlarınız olması halinde mutlaka bildirin. Ekstra özen gösterileceğinden emin olabilirsiniz.


Geri Bildirimde bulunmak için bu sayfamız altında yer alan yorum bölümünden, öneri, talep, şikayet ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Tüm yorumlarınız bizim için önemlidir.

KorsanTaksiVIP Teknik Sorumlu
One thought on “Esenyurt Korsan Taksi
 1. Eser

  Harika bir hizmet uygun fiyat. Esenyurt Korsan Taksi şoförleri çok kibar.

  7 Mayıs 2022 Reply
Bir cevap yazın

Your email address will not be published.