Image
Güngören Korsan Taksi

Güngören Korsan Taksi

Günümüzde en çok kullanılan ulaşım araçlarından birisi taksilerdir. Ancak nüfusun kalabalık olduğu illerde toplu taşımayı tercih etmeyen yolcular için taksi bulma konusunda sıkıntılar ortaya çıkar. Taksi hizmetlerinden yararlanan kullanıcılar da taksicilerin değişken fiyat ve hizmet politikalarından kaynaklı olarak memnun bir şekilde ayrılamamaktadır. Güngören korsan taksi hizmetimizde bu durumları önlemek ve müşterilerimizi memnun etmek en önem verdiğimiz noktalardan birisidir. Müşteri memnuniyetini ilke ettiğimiz taksi hizmetlerimizde aynı zamanda modern çalışma anlayışını da benimsemekteyiz. Bu kapsamda düzenli olarak araçlarımızın bakımlarını gerçekleştirmekte ve müşterilerimize konforlu bir yolculuk sunmaktayız.

Güngören Taksi Durağı

Korsan Taksi VIP olarak, İstanbul’da çeşitli bölgelere hizmet vermekteyiz. Bu bölgelerden birisi de Güngören semtidir. Güngören’deki taksi durağımızda birbirinden deneyimli şoförlerimiz sizleri dilediğiniz yere ulaştırmak için beklemektedir. Bizlere telefon numaramızdan ya da WhatsApp hattımızdan ulaşarak şoförlerimizle konforlu ve güvenli bir yolculuk sürdürebilirsiniz.

Neden Güngören Taksi Tercih Etmeliyiz?

Günümüzde normal taksi kullanan kullanıcıların şikayetleri gitgide artmaktadır. Bu durumlarda en çok şikâyet edilen nokta taksilerden kaliteli hizmet alınamamasıdır. Bu yüzden de insanlar alternatif yollara başvurarak korsan taksileri tercih etmeye başlamıştır. Korsan Taksi VIP olarak biz sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için bulunmaktayız. Hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi edinmek için bize telefon numaralarımız ve WhatsApp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güngören Korsan Taksi Hizmeti Avantajları

İstanbul’da ikamet eden birisi taksi bulmakta ve bulduğu taksilerden verimli hizmet alamamaktadır. Bu durumlarda kullanıcıların yardımına korsan taksiler yetişmektedir. Korsan Taksi VIP olarak, hizmetlerimizden faydalanmak isteyen yolcularımızın yolculuklarında elde edeceği bazı avantajlar bulunmaktadır. Bu avantajlar şunlardır:

 • Şoförle sağlıklı bir iletişim,
 • Tecrübeli şoförler,
 • VIP taşıma,
 • Konforlu taşıma,
 • Güvenli yolculuk,
 • Doğru fiyatlandırma.

Bu avantajları göz önünde bulundurarak korsan taksi tercih etmemek elde değil. Taksileri tercih ederken yukarıdaki avantajları göz ardı etmek oldukça zor olur. Bu avantajlardan en önemlisi güvenli yolculuktur. Bunu da tecrübeli sürücülerimizle yolcularımıza sunmaktayız.

Yolcularımızın dikkat ettiği bir diğer önemli konu ise fiyatlandırmadaki değişikliklerdir. Bölgeye sabit fiyatlandırma sistemimiz ile de bu sorunun üstesinden gelmekteyiz. Ayrıca piyasadaki son model araçları tercih etmemiz sayesinde yolcularımıza konforlu bir yolculuk sunmaktayız.

Ek olarak şoförlerimiz de yolculara karşı güler yüzlü ve saygılı bir şekilde davrandığından da emin oluyoruz. Güngören VIP korsan taksi hizmetinde ihtiyaç duyduğunuz tüm avantajların hepsini sunmaktayız. Siz de bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizlerle hem telefon numaramızdan hem de 7/24 ulaşılabilir WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilir & Konforlu Güngören Taksi

Şehir içi ulaşımlarda yolcuların en çok yakındığı konulardan birisi yolculukların yeterince güvenli olmamasıdır. Bu noktada da en büyük sorumluluk araca ve şoföre aittir. Güngören taksi hizmetimizde bu gibi sorunların önüne geçmek bizim en büyük amaçlarımızdan birisidir. Deneyimli sürücü ekibimizle birlikte de bu sorunları minimuma indirmekteyiz. Ayrıca araçlarımızı da piyasadaki son model araçlardan seçmeye özen gösteriyoruz. Araçlarımızın bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırarak oluşabilecek herhangi bir teknik arızayı önlemeyi hedefliyoruz. Araçlarımızı son modellerden seçmemizin bir diğer nedeni de yolcularımıza konforlu bir seyahat sunmak.

Güngören Korsan Taksi Diğer Hizmet Alanlarımız

Korsan Taksi VIP olarak İstanbul’un çeşitli semtlerine hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Güngören korsan taksi de bu hizmetlerimizin yer aldığı en popüler semtlerden birisidir. Kullanıcılarımız Güngören’in farklı mahallelerinde hizmetlerimizden faydalanabilir.

Güngören’de hizmet verdiğimiz mahalleler şu şekildedir:

 • Akıncılar Mahallesi
 • Güven Mahallesi
 • Haznedar Mahallesi
 • Sanayi Mahallesi
 • Tozkoparan Mahallesi
 • Gençosman Mahallesi
 • Merter Korsan Taksi

Bu mahallelerin dışında otogar ve havalimanı ulaşımları için de Güngören korsan taksi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Otogara ya da havalimanına ulaşmak isteyen yolcularımızı deneyimli şoförlerimiz sayesinde mümkün olan en kısa sürede ulaştırıyoruz. Yukarıdaki Güngören mahallerinde ve daha birçok mahallede hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizlere telefon numaramızdan ya da WhatsApp hattımızdan ulaşmaktır. Bu sayede adresinize en yakın aracımızı en kısa sürede size gönderebiliriz.

Güngören Korsan Taksi Nasıl Çağırabilirim?

Güngören korsan taksi hizmetimizden faydalanmak isteyen yolcularımızın kafasında bazı sorular oluşabilmektedir. “Güngören korsan taksi nasıl çağırabilirim?” sorusu bu sorulardan en çok karşılaştığımızdır. Kullanıcılarımız güvenli ve konforlu Güngören korsan taksi hizmetimizden faydalanmak için bizlere telefon numaramızdan ulaşabilir.

Ayrıca bizlerle 7/24 ulaşılabilir olan WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp üzerinden bize ulaştığınızda yalnızca isminiz ve konumunuzla birlikte daha sağlıklı bir iletişim kurabilmekteyiz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde adresinize en yakın aracımızı göndermekteyiz. Ek olarak eğer bizlere acil bir durum olduğunu belirtirseniz sizi mağdur etmemek için araçlarımızı size ekstra hızlı bir biçimde göndermeye çalışmaktayız.

Güngören Korsan Taksi Telefon İletişim Numarası

İstanbul’un Güngören ilçesinde çeşitli mahallelere hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizlere telefon numaramızdan ulaşmaktır. Bize daha hızlı ulaşmak için ise 7/24 çalışan WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz. WhatsApp hattımız üzerinden isminizi ve konumunuzu bizimle paylaştığınız takdirde bizim size ulaşmamız daha kolay olmaktadır. Bu yüzden bizlere ulaşırken WhatsApp hattımızı kullanmak sizin de daha hızlı gitmek istediğiniz yere gitmenizi sağlayacaktır.

Eğer acil bir durumda olduğunuzu da bize belirtirseniz siz yolcularımıza öncelik verip sizi mağdur etmemeye özen gösteriyoruz. Diğer ilçeler için lütfen Avrupa yakasında bulunuyorsanız, İstanbul Avrupa Yakası Korsan Taksi sayfamızı inceleyebilir ve bulunduğunuz ilçeyi ziyaret ederek orada yer alan irtibat numarasından hizmet talep edebilirsiniz.


İstanbul halkının en çok ihtiyaç duyduğu konu olan şehiriçi seyahat özgürlüğü için, daha güvenli, daha konforlu, daha ekonomik ve özgür bir taşımacılık anlayışının iyileştirilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Güngören Halkı Adına Yalçın Bey

Güngören Korsan Taksi Hizmet Kalitesi
Güngören Korsan Taksi Hizmet Kalitesi

En Uygun Güngören Taksi Fiyatları

Taksi fiyatları normal şartlarda gidilen mesafeye ve trafik faktörüne göre değişiklik göstermesi gerekmektedir. Ancak İstanbul’da fiyatlar başka faktörlere göre de değişkenlik göstermektedir. Bu değişiklikler genel de şunlardan kaynaklanmaktadır:

 • Hava koşulları,
 • Trafiğin durumu,
 • Gidilen mesafe,
 • Yolcu sayısı.

Bu gibi durumlarla karşılaşmak istemeyen kullanıcıların da korsan taksiler imdadına yetişmektedir. Korsan Taksi VIP olarak yukarıdaki değişkenlere önem vermeyerek yolcularımıza sadece gidilen mesafeye ve bölgeye göre bir ücretlendirme yapmaktayız. Güngören korsan taksi hizmetimizde müşterilerimizin en kaliteli hizmeti aldığından emin olmak için fiyatlandırmalarımızı da buna uygun bir şekilde yapmaktayız.

Fiyatlandırmalar hakkında kesin bir bilgi verememekteyiz. Bunun sebebi taksiyi çağırdığınız adres ve gitmek istediğiniz adresin değişiklik göstermesidir. Ancak bizlere telefon numaramızdan ulaşarak fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca 7/24 ulaşılabilir WhatsApp hattımız üzerinden de bizlere ulaşarak fiyatlandırmalar hakkında kafanızdaki soruları sorabilirsiniz.

Güngören Korsan Taksi Ücretleri

İstanbul’un Güngören ilçesinde korsan taksi fiyatları çeşitli durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Bu durumlardan en büyük fark yaratan gidilen mesafe başına göre değişen taksi fiyatıdır. Fiyatlandırmaların değişkenlik göstermesi sadece bu durumda fiyatı etkilemez. Hava koşulları ve trafiğin durumu da bu fiyata etki eden diğer faktörlerdir.

Fiyatlandırmalar, taksiyi çağırdığınız adrese ve gitmek istediğiniz yere göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden de ücretlendirmeler ile ilgili kesin bir bilgi verememekteyiz. Ücretlendirmeler ile ilgili bilgi almak için bizlere telefon numaramızdan ya da WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Güngören Korsan Taksi Km Ücreti 2022

Güngören korsan taksi hizmetimizde en büyük amacımız yolcularımıza kaliteli bir hizmet sunmaktır. Bu yüzden de yolcularımıza normal taksilerde bulamayacakları bazı imkanlar sunmaktayız. Mesafe başına ve bölgeye göre sabit ücretlendirme almamız da bu ayrıcalıklardan en önemlisidir. Mesafe başına aldığımız ücretlendirmeleri öğrenmek için bizlere telefon numaramızdan ya da WhatsApp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.


Çevre İlçeler için Korsan Taksi

İstanbul, Güngören ilçesine yakın çevre bölgeleri için bulunduğunuz ilçeyi ziyaret etmeniz daha hızlı taksi çağırma imkanına sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Bu noktada en yakın bölgeleri bu bölüm altında sizlerle paylaşıyoruz.


En kaliteli ve hızlı bir yolculuk keyfine sahip olmak herkesin hakkı.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.