Image
Image

VIP Taksi Kurumsal

Müşterilerine özel hizmet vermeyi, kendilerini ayrıcalıklı hissettirmeyi öncelikli amaç edinen Korsan Taksi VIP, gerek planladığı seyahatlerde, gerekse Şöförlü Araç Kiralama hizmetlerinde, tüm misafirlerini mükemmel bir şekilde ağırlar. Korsan Taksi VIP’nin en büyük amacı müşterilerine hak ettikleri değeri yaşatmak ve onların ilk tercihi haline gelmektir.

“Taşımacılık alanında profesyonel çözümler sunan Korsan Taksi VIP sitemizde İstanbul ili tüm ilçelerinde olmak üzere Ankara ve İzmir illeri için özel hizmet sunmaktadır.”

Size en yakın ilçeyi seçerek sayfada mevcut numara ve Whatsapp hattı üzerinden bize ulaşarak araç talebinde bulunabilirsiniiz.

Image
Misyon & Vizyon

Korsan Taksi VIP Hakkımızda Künye

Seyahat sürecinin daha kaliteli ve daha uygun hale gelebilmesi için bir duruş sergilemek adına yola çıkarken, şehiriçi ve şehirler arası VIP yolcu taşıma hizmetlerinin tekelleşmeden, özgürce yasalara uygun şekilde yürütülmesini arzulamaktayız. Bu doğrultuda, daha kaliteli, güvenli ve ekonomik bir fiyatlı bir yolculuk yapmanın herkesin hakkı olduğuna inanıyor, şoförlerin bu noktada güler yüzlü, kibar ve güvenilir olması için eğitimli ve bilinçli olması gerektiğine inanıyoruz.

VIP Taksi sitemizde bu doğrultuda sadece, kısıtlı süreli Şoförlü araç kiralama kapsamında hizmet vermeyi amaçlayarak, sadece kaliteli şoförler olması için çalışacağımızı belirtmek isteriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yüksek Kaliteli, otoriter bir site olan KorsanTaksiVip sitemiz, tüm sayfaları özenle hazırlanmış olup, backlink çöplüğüne dönmüş atıl, kopya veya paravan tarzı sitelerle karıştırılmamalıdır. Sürekli güncellenmekte olan VIP taksi sitemiz sürekli olarak güncellenmektedir.
Bulunduğunuz ilçeyi belirleyerek korsantaksivip (@) gmail.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır. Ya da hangi ilçe sayfasında yer almak istiyorsanız, o sayfanın altında yer alan yorum bölümüne iletişim bilgileriniz ile birlikte yazmanız yeterli olacaktır.
Sadece Seçkin ve Prensipli çalışan duraklara yer verilecek olup, fiyatlandırma, her bir ilçe için haftalık 400 TL olup aylık 1000 TL'dir. Birden fazla ilçede yer almak isteyenler için indirim uygulanmaktadır.
We are committed to the long-term, profitable future of our business and aim to achieve sustained growth that provides enhanced value to customers and industry partners and opportunities
We are committed to the long-term, profitable future of our business and aim to achieve sustained growth that provides enhanced value to customers and industry partners and opportunities
Sitemiz ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm öneri, soru ve taleplerinizi Korsan Taksi VIP iletişim sayfamızda yer alan Mail aracılğı ile bizlere iletebilirsiniz.